Nejnovější zprávy: Hejtmanství rozdělí mezi dobrovolné hasiče v 87 obcích 14 milion korun ​Zámek Kinských ovládne tradiční Sklářské kouzlení

Kategorie: Sport

​Valachy Mana vyhrál Vojtěch Bednarský, největší aplaus měl František Kubínek

Před osmi lety to byl jeho první triatlonový závod v životě a teď si splnil sen, když ho konečně vyhrál: vítězem letošního Valachy Mana se u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově stal Vojtěch Bednarský. Mezi ženami získala zlato Aneta Grabmüllerová. Celkem se do největšího veřejného triatlonového závodu v ČR zapojilo 6. a 7. srpna téměř 600 dospělých závodníků individuálně i ve štafetách a k tomu na 250 dětí.

Valachy Man: jindy vyprodaný, letos ještě nabízí volná místa na startu

Už za pár dnů, v pátek 6. a sobotu 7. srpna, vypukne největší český veřejný triatlonový závod ze seriálu Valachy tour u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově. Na rozdíl od minulých ročníků jsou zatím ještě volná místa ve startovní listině. Zájem je letos nižší kvůli Covidu.