Nejnovější zprávy: Rožnov pod Radhoštěm připravuje moravsko-slovenskou kuchařku receptů pro školy Tři desítky lidí ze Zlínského kraje bojují s kovidem. Hejtmanství nabádá k očkování

Aktuálně

Valašské Klobouky proměnily brownfield v centru města v podnikatelské centrum

Proměna největšího brownfieldu v centru Vlašských Klobouk vrcholí. Do nově vzniklého podnikatelského centra od ledna 2022 mohou nastěhovat první nájemci. Přihlášky je možné podávat do 30. října na odboru majetku a krizového řízení městského úřadu.


Autor: Valašské Klobouky

„Dům na rohu bude pro zasídlené firmy komfortním a atraktivním zázemím. Ve čtyřech podlažích bude k dispozici až šestnáct kanceláří, kdy bude možné pronajmout jedné firmě i více místností najednou. Firmy přitom musí vykonávat ekonomickou činnost podle určité klasifikace, která vyhoví podmínkám dotace Ministerstva průmyslu a obchodu. Její popis je součástí zveřejněného záměru,“ sdělila Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

„Otevřením Domu na rohu se podstatně rozšíří kapacita moderních prostor k podnikání. Specifikem tohoto objektu jsou přitom společné prostory terasy ve dvorku a relaxační zóny na pobytové střeše objektu, které budou moci pracovníci firem užívat,“ popsal Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Prohlídky pro zájemce se uskuteční ve středu 13. října od 10 do 11 hodin a ve středu 20. října od 14 do 15 hodin. Další informace podá jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra Petr Kozel na e-mailu petr.kozel@vpcsro.eu nebo telefonu 605 701 120.