Nejnovější zprávy: Obchvat u Luhačovic má ochránit léčivé prameny. Budovat se začne v roce 2030 Ostrožská jezera lákají k rekreaci a koupání. Jsou ale zdrojem pitné vody

Byznys

Lázně Luhačovice vstoupily do Síně slávy žebříčku Diamanty českého byznysu

Lázně Luhačovice byly uvedeny do prestižní Síně slávy žebříčku Diamanty českého byznysu pro Zlínský kraj. Ocenění převzal na slavnostním večeru 9. dubna v Brně generální ředitel lázní Jiří Dědek.


Autor: Lázně Luhačovice

Do užšího výběru byly Lázně Luhačovice zařazeny společností Dun & Bradstreet podle dlouhodobě daných parametrů. Finální výběr následně učinila odborná komise, která ocenila Lázně Luhačovice nejen za ekonomické úspěchy, ale především za naplňování odpovědného podnikání a závazek k udržitelnosti provozu, ekologickým hodnotám, úspěchu v tradičních odvětvích a významný přínos k rozvoji regionu.

„Ocenění vnímáme jako potvrzení správnosti naší dlouhodobé strategie jít cestou odpovědného podnikání v lázeňství a cestovním ruchu. V naší společnosti klademe velký důraz na kvalitu služeb, proklientský přístup, udržitelnost a inovace. Věříme, že úspěch v těchto oblastech je klíčem nejen k ekonomické prosperitě, ale je přínosem i pro celé místo Luhačovice,“ sdělil generální ředitel Lázní Luhačovice Jiří Dědek.

Dobrým příkladem je podle Dědka například dlouhodobá péče o přírodní minerální zdroje, kterých lázně spravují deset z celkových třinácti, nebo investice v řádech desítek milionů korun do veřejných prostor, jichž využívají nejen lázenští hosté, ale i další návštěvníci Luhačovic.

„V ekonomicky náročných letech jsme provedli revitalizaci zeleně v lázeňském areálu, v roce 2019 byla dokončena rekonstrukce lázeňské kolonády a haly Vincentka. Nejaktuálnějším počinem je záchrana a rekonstrukce areálu Jurkovičových Slunečních lázní,“ upřesnil na závěr Jiří Dědek.