Nejnovější zprávy: Robert Goláň svými snímky promlouvá s lidmi na okraji Studenti mapují vizuální smog v ulicích Valašského Meziříčí

Aktuálně

Klobouky v pátek zahajují sezonu hospodářských trhů

Nová sezóna Klobuckých hospodářských trhů je právě na svém startu. První trh s jarní nabídkou se koná v pátek 5. dubna od 8 hodin na tržnici před Starou radnicí na Masarykově náměstí. Další se budou opakovat přibližně každé dva týdny.


Autor: Město Valašské Klobouky

Od dubna do října připraví organizátoři hned čtrnáct pozvánek k nákupu bohatého sortimentu od drobných prvovýrobců, zahrádkářů, zelinářů, farmářů i jiných regionálních řemeslníků.

„Klobucké hospodářské trhy jsou už tradičně příležitostí, kam si obyvatelé i návštěvníci našeho města rádi zajdou na nákup kvalitních potravin, čerstvé zeleniny, ovoce, různých druhů sazenic, zahrádkářského zboží a také dalších zajímavých výrobků. Budeme si přát, aby letošnímu ročníku vyšlo příznivé počasí, aby tržnici pokaždé zaplnila typická příjemná atmosféra a aby se trhy odehrály ke spokojenosti návštěvnické veřejnosti i prodejců,“ uvedl starosta Josef Bělaška.

Jednotlivé trhy se odehrají v těchto termínech: 5. dubna, 19. dubna, 3. května, 17. května, 31. května, 14. června, 28. června, 12. července, 26. července, 16. srpna, 6. září, 20. září, 4. října a 18. října.

Farmáři, řemeslníci a další regionální producenti, kteří by na trzích rádi nabídli svůj sortiment, mohou kontaktovat organizátorku Kateřinou Bělákovou na telefonu 605 206 614 a dohodnout si s ní prodejní místo