Nejnovější zprávy: Martina Hešová. Neúnavná zakladatelka mládežnických cimbálovek ve Zlíně Háčkované hračky budou dělat radost v Kroměřížské nemocnici

Aktuálně

Řidiče ve Valašských Kloboukách čeká dopravní omezení

V pondělí 2. října a v úterý 3. října budou v sídlišti Luční ve Valašských Kloboukách probíhat přípravy povrchu a ve středu 4. října dojde k úplné uzavírce. Důvodem je pokládka afaltového povrchu silnice.


Autor: Město Valašské Klobouky

Probíhající revitalizaci valašskoklobouckého sídliště na ulici Luční čeká začátkem října významný milník. Po dosavadních úpravách veřejného prostoru je na řadě asfaltování povrchu místní komunikace a také příjezdových cest k nově zbudovaným parkovištím u bytových domů.

„V prvních dvou dnech se bude řešit vyrovnávací vrstva komunikace a provoz bude omezený jen částečně. Ve středu 4. října se ulice Luční pro dopravu uzavře úplně, aby mohla proběhnout pokládka finální živičné vrstvy. Lokalita bude neprůjezdná od 8 do 20 hodin, lidé by si proto měli v případě potřeby výjezdu předem přeparkovat svá vozidla mimo Luční,“ informoval Radek Bařinka, vedoucí odboru investic a strategického rozvoje.

„Všem obyvatelům sídliště a majitelům provozoven děkujeme za trpělivost a respektování doprav-ního značení. Jsme si vědomi, že dopravní omezení a uzavírka jim způsobí určité komplikace. Vý-sledná podoba modernizované části sídliště jim ale dosavadní nepohodlí zanedlouho určitě vyna-hradí," dodal Josef Bělaška, starosta města Valašské Klobouky.

Vyasfaltováním komunikace se revitalizace sídliště překlene do poslední, dokončovací fáze, ve které naváží terénní úpravy, výsadba zeleně a vybavení mobiliářem. V případě příznivého počasí by mělo být hotovo do konce října.