Nejnovější zprávy: Obchvat u Luhačovic má ochránit léčivé prameny. Budovat se začne v roce 2030 Ostrožská jezera lákají k rekreaci a koupání. Jsou ale zdrojem pitné vody

Společnost

Po 17 letech budou mít Vizovice své vlastní strážníky

Služebna Městské policie Vizovice byla opět uvedena do aktivního stavu. Úkolem strážníků bude zejména dohlížet na pořádek ve městě.


Autor: Město Vizovice

Vedení města Vizovice po letech aktivovalo městskou policii. První strážnice, která splnila všechny podmínky složitého výběrového řízení, již dokončila výcvik a úspěšně složila všechny náležité zkoušky.

V těchto dnech probíhá finalizace příprav a nákupu potřebného vybavení, včetně vhodného oblečení a výstroje. Poslední úpravy probíhají také v prostorách služebny městské policie, která je umístěna v budově hasičské zbrojnice.

Po potřebném dovybavení čeká naši strážnici plánovaná stáž u městské policie ve Vsetíně a poté již vyrazí do ulic místních.

Druhý strážník je v tuto chvíli vybrán a v nejbližších měsících jej taktéž čeká povinný tříměsíční výcvik. Co nejdříve by se pak měl připojit ke své kolegyni. Do té doby přislíbila naší strážnici výpomoc při hlídkách policie státní.