Nejnovější zprávy: Nešťastnice chtěla zainvestovat do kryptoměny. Přišla o milion korun Jarní potravinová sbírka Nadace AGEL zasytí potřebné ve Valašském Meziříčí

Byznys

​Značka Vest získala prestižní ocenění Czech Superbrands 2021

Ke svým letošním 25. narozeninám dostala česká značka Vest milý a překvapivý dárek. Poprvé v historii tradiční značka slaného trvanlivého pečiva získala prestižní ocenění Czech Superbrands 2021, které potvrzuje vynikající postavení značek na českém trhu. Ocenění Superbrands je předáváno v 90 státech světa.

V České republice se pečeť Superbrands uděluje od roku 2013, a to značkám, které mají skvělou pověst, zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.

„Zpráva o získání ocenění Czech Superbrands 2021 mě mile překvapila, nejprve jsem tomu ani nechtěla věřit. Dostáváme se na úroveň značek jako jsou Kaufland, Staropramen, Hamé nebo Marlenka, to mě velmi těší, je to pro nás velká pocta. Chápu to jako ocenění práce všech zaměstnanců naší společnosti,“ říká Jana Večerková, jednatelka společnosti Vest spol. s r.o., která stála
u samotných začátků značky Vest v roce 1996.

„Naše radost je o to větší, protože Superbrands není soutěž, do které by se dalo přihlásit. Značky prochází složitým vícekolovým výběrovým řízením, o kterém ani samy neví, vítěze nakonec vybírá odborná porota složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií
a marketingového výzkumu. Získanou pečeť Czech Superbrands 2021 umístíme na naše výrobky
a věříme, že to bude mít pozitivní vliv na jejich prodejnost,“ vysvětluje Luděk Stránský, marketingový manažer společnosti, který má na starosti rozvoj značky Vest.

Projekt Superbrands vznikl ve Velké Británii a obratem si získal celosvětové uznání. Dnes je nejznámější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek a má zásah v 90 státech na pěti kontinentech.

Společnost Vest je v oboru trvanlivého slaného pečiva největší českou rodinnou firmou v České republice. Značka Vest zahrnuje slané pochutiny, do nichž se řadí slané tyčinky, krekry a preclíky různých tvarů a příchutí. Celkem jsou pod touto značkou k sehnání v českých obchodech více než dvě desítky různých produktů. Vše se peče ve Zlíně, hlavní surovinou je mouka od moravských dodavatelů a společnost zaměstnává zhruba 50 zaměstnanců. Kromě tuzemského trhu se společnosti Vest velmi daří i na Slovensku a výrobky exportuje také do dalších zahraničních zemí napříč kontinenty.