Nejnovější zprávy: Martina Hešová. Neúnavná zakladatelka mládežnických cimbálovek ve Zlíně Háčkované hračky budou dělat radost v Kroměřížské nemocnici

Policie & Hasiči

​Záhadný motorkář z Napajedel skončil v nemocnici, jeho motocykl ale zmizel

Policisté přivolali pomoc zraněnému muži v přilbě záchranku. Objevili jej v pondělí 12. dubna v noci na benzince v Napajedlech. Havarovaný skútr Aprilia ale neobjevili.


Autor: Policie ČR

Dopravní policisté žádají o pomoc při prověřování záhadné havárie řidiče motocyklu, při níž měl utrpět zranění, s nímž skončil v nemocnici. Pokud jste viděli v pondělí 40 minut po jedné hodině ráno muže na skútru jedoucího z Otrokovic do Napajedel, volejte, prosím na linku tísňového volání policie - 158. Stejně tak nám pomohou informace o tom, kde se havarovaný skútr nachází.

Hlídka policistů z Napajedel při výkonu noční služby uviděla u čerpací stanice v Napajedlech muže s přilbou na hlavě, který byl zjevně zraněný. Vysvětlil policistům, že jel z Otrokovic do Napajedel na černém skútru značky Aprilia, na kterém havaroval do příkopy a přitom se zranil. Policisté přivolali záchranáře, kteří muže převezli do nemocnice. Havarovaný motocykl ale nikde v okolí neobjevili, a to ani v následujících dnech. Není tak jasné, zda muž skutečně havaroval na motocyklu nebo si zranění způsobil jinak, například pádem.

Vzhledem ke zmatenému a nepředvídatelnému chování zraněného muže podali dopravní policisté podnět k přezkoumání jeho zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel.