Nejnovější zprávy: Robert Goláň svými snímky promlouvá s lidmi na okraji Studenti mapují vizuální smog v ulicích Valašského Meziříčí

Aktuálně

Silniční rampy ve Vsetíně Ohradě čeká úplná uzávěra

Dopravní komplikace čekají řidiče od pondělí 12. července ve Vsetíně na sjezdech do města v části Ohrada.


Autor: Město Vsetín

Od pondělí 12. července budou v průběhu devíti dní, tedy do úterý 20. července, pro dopravu postupně uzavřeny obě silniční rampy na Ohradě, které propojují ulici Generála Klapálky s komunikací č. I/57.

Důvodem uzávěry je oprava silničního tělesa obou zmíněných ramp, která navazuje na jarní opravu komunikace č. I/57 v jejich těsné blízkosti. Podle vyjádření zhotovitele dopravně-inženýrského opatření potrvá uzávěra od 12. do 20. července, tedy po dobu, kdy bude probíhat frézování stávající komunikace a následná pokládka asfaltových vrstev.

V první etapě přijde na řadu rampa blíže sportovnímu areálu na Ohradě, ve druhé etapě rampa blíže sídlišti. Následné dokončovací práce, které mají být provedeny do poloviny srpna, již budou realizovány za provozu.

Během devítidenní dopravní uzávěry budou objízdné trasy vedeny po silnici č. I/57 a přes křižovatku nad čerpací stanicí Shell v Rokytnici.

Uzávěra si také vynutí dočasné uzavření některých přechodů pro chodce na Ohradě a ovlivní i autobusovou dopravu. Linkové autobusy během ní nebudou zajíždět na ulici Generála Klapálka, a neobslouží tedy zastávky „Vsetín, Ohrada“.

V průběhu druhé etapy uzávěry pak autobusy MHD nebudou moci zajíždět na ulici Ohrada. Cestující, užívající za běžného stavu zastávky „Ohrada, sportovní areál“ a „Ohrada, restaurace“, budou v této době moci nastoupit i vystoupit na zastávkách „Vsetín, Ohrada“ umístěných na ulici Generálka Klapálka. Konkrétně zastávka ve směru na Ústí bude sloužit pro výstup a ve směru ke křižovatce U Růžičků pro nástup.