Nejnovější zprávy: Zlínská realita. Lidé v nouzi kradou potraviny Pacienti oddělení následné péče využívají nové automaty pro přípravu nápojů

Aktuálně

Opravy zkomplikují průjezd Valašským Meziříčím

Řidiči musí koncem příštího týdne počítat ve Valašském Meziříčí s dopravními komplikacemi. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) tam plánuje v termínu 15. až 17. července vysprávky na hlavní silnici I/57.

Ilustrační foto
Autor: pixabay

Ve čtvrtek 15. a pátek 16. července je v plánu frézování vybraných úseků silnice. „Podle informací, které jsme od ŘSD obdrželi, budou vysprávky probíhat v úseku od zatáčky za obcí Jarcová směrem na Valašské Meziříčí až po hranici s okresem Nový Jičín v lokalitě Hulince. Frézovat se má v čase od 17.00 do 22.00. V sobotu 17. července dojde k asfaltování vyfrézovaných úseků,“ uvedla Dagmar Hermannová z odboru komunálních služeb valašskomeziříčské radnice.

Práce se dotknou vytipovaných míst v souhrnné délce cca 1,3 km. Přímo ve městě se musí řidiči připravit na omezení na hlavní silnici I/57 pod nemocnicí ve směru na centrum, dále pod školou pro sluchově postižené ve směru na Vsetín a před křižovatkou s ulicí Palackého v obou směrech.

Opravou projde také okružní křižovatka mezi hřbitovem a obchodním centrem. Doprava bude v řešených úsecích řízena kyvadlově pomocí semaforů.