Nejnovější zprávy: Otrokovice plánují na čtvrtek další zásah proti komárům Starý dobrý western láká milovníky country hudby na Bystřičku

Společnost

Děti ve Velkých Karlovicích čeká Podzimní kouzlení a stezka odvahy

Tvoření z přírodních materiálů, pečení bramboráků, živá zvířátka i procházka lesem po setmění: to vše čeká děti v sobotu 14. října v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích při Podzimním kouzlení se stezkou odvahy.


Autor: Resort Valachy

Předpověď počasí na víkend slibuje návrat slunečného a teplejšího počasí, což bude nejlepší kulisou pro tuto tradiční a oblíbenou rodinnou akci u hotelu Galik.

Od 15 hodin mohou děti i s rodiči popustit uzdu fantazii a zapojit se do výroby strašidýlek z všemožných přírodních materiálů, které tam budou pro tento účel připraveny. Všechny výrobky budou vystaveny a autoři těch nejlepších odměněni.

Odpoledne zpestří i zábavný program, mj. projížďky na koni, živá alpaka, řezbáři, tvořivá dílnička, hry Gogen či zábava s VZP. Zájemci si také mohou vyzkoušet pečení bramboráků. Občerstvení nabídne restaurace hotelu Galik, kde budou k mání i čerstvě upečené valašské frgály.

Na závěr dne se v 18 hodin otevře stezka odvahy a děti se mohou samy nebo v doprovodu rodičů vypravit na tajemnou procházku setmělým údolím kolem Galiku. Trasa bude tradičně vyzdobena dekoracemi a lucernami. Více na www.valachy.cz/akce

Další nejbližší akce v Resortu Valachy:

· 21. 10. Běhej Valachy – běžecký závod pro celou rodinu

· 28. 10. Hudební večer s houslistku Alžbětou Královou

· 4. 11. Hudební večer s DeeSaxxem

· 11. 11. Hudební večer se saxofonistkou Nikol Naňákovou

· 11. 11. Zahájení Svatomartinských hodů

· 16. 11. Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna

· 18. a 25. 11. Kurz pečení frgálů

· 8. 12. Etiketa stolování Ladislava Špačka