Nejnovější zprávy: ​EXPEDICE Z101 aneb tři roky v Africe ve stopách Hanzelky a Zikmunda ​Muzeum vystavuje lampu z Titanicu. Nabízí ji k prodeji

Aktuálně

Dárce krve čeká ve zlínské nemocnici v srpnu odměna

​Dárci krve, kteří navštíví v srpnu Hematologicko-transfúzní oddělení zlínské nemocnice (HTO), se mohou těšit na dárek od společnosti VITAR vyrábějící vitamíny, minerální látky a další doplňky stravy. Hned po úspěšném odběru si budou moci vybrat jeden ze tří jejich produktů, které na podporu dárcovství krve věnovala.


Autor: Krajská nemocnice T. Bati Zlín

„Dárce krve podporujeme dlouhodobě, velmi si jejich ochoty pomáhat vážíme a chceme jim za ni poděkovat. Zároveň věříme, že produkty, které jim věnujeme, přispějí k udržení jejich zdraví a vitality,“ sdělil Vladimír Polášek, generální ředitel společnosti VITAR.

„Společnost VITAR je naším stabilním podporovatelem a jeho přízně si velmi vážíme. Víme, že její produkty jsou u našich dárců oblíbené a že je rádi užívají. Vítáme i načasování této podpůrné akce. Srpen patří v naší nemocnici mezi měsíce se zvýšenou spotřebou krve a potřebujeme tak každého dárce. Věříme proto, že i díky možnosti získat produkty od společnosti VITAR jich k nám přijde v nadcházejícím měsíci opravdu hodně. Těšíme se na ně a předem jim za jejich ochotu a čas děkujeme,“ vzkázala Jana Pelková, primářka HTO Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Pro dárce krve vybrala společnost VITAR, která vznikla v roce 1990 ve Zlíně, produkty značky MaxiVita - Detox Chlorella, Omega 3 rybí olej a Odkyselení organismu. K dispozici budou v průběhu celého srpna.

HTO se nachází v budově číslo 9 v areálu zlínské nemocnice, hned naproti parkovišti u budovy číslo 21. Odběry krve probíhají každý všední den od 6 do 9 hodin, dárci se musí předem zaregistrovat na konkrétní termín a čas prostřednictvím rezervačního systému na odkazu https://darci.bnzlin.cz. Další informace včetně kontaktních údajů lze nalézt na odkazu https://www.kntb.cz/informace-pro-darce-krve.