Nejnovější zprávy: Do lázní se po dvou letech vrací Festival Janáček a Luhačovice Dobrovolníci uklidili Valašské Meziříčí. Nasbírali 1,5 tuny odpadu

Aktuálně

Vsetín otevírá koupaliště Pod Pecníkem. Sokolák přijde na řadu v červenci

Letní sezona na koupališti ve Vsetíně Pod Pecníkem (u průmyslovky) zahajuje v sobotu 18.června a potrvá do konce srpna.


Autor: Město Vsetín

Otevírací doba se v červnu oproti loňsku prodlouží o jednu hodinu, takže návštěvníci si mohou užít letní koupání ve všední i víkendové dny od 10 do 20 hodin. Stejně tak tomu bude v červenci. V srpnu se otevírací doba změní – koupaliště bude přístupné od 10 do 19 hodin, a to během celého týdne.

I přes narůstající náklady spojené s provozem jsme se v této sezoně rozhodli vstupné nezdražovat, abychom vyšli vstříc všem, kteří si v minulých dvou letech kvůli covidové situaci koupání moc neužili,“ uvedl Tomáš Pifka, místostarosta a současně jednatel Vsetínské sportovní, která koupaliště provozuje.

Základní celodenní vstupné tak činí 100 korun, dětské a seniorské 60 korun. Změnou v ceníku bude zrušení půldenního vstupného, které nahradí večerní koupání od 16 hodin. Pro dospělé bude činit vstupné 60 Kč a pro děti a seniory 40 Kč. Dále je možnost zakoupit si permanentku Léto 2022, která obsahuje vždy 10 celodenních vstupů a platí po dobu trvání letní sezony. Cena permanentek bude činit na dospělého 900 Kč a permanentka dítě a senior 550 Kč.

„Venkovní bazén Sokolák bude otevřen v prázdninové měsíce červenec a srpen a vstup na něj bude umožněn v rámci zakoupení klasického vstupu přes hlavní pokladnu městských lázní, a to dle platného ceníku, který najdete na webu www.vsetinskasportovni.cz,“ dodal místostarosta Pifka s tím, že stejně jako v minulém roce bude možné zakoupit výhodné letní vstupné, které umožní celodenní vstup za cenu pětihodinového vstupu do městských lázní včetně bazénu Sokolák.