Nejnovější zprávy: Cyklostezka do Kvasic je uzavřena kvůli kácení nebezpečných stromů Otrokovická radnice vyvěsí tibetskou vlajku

Aktuálně

​Ve ski areálu Razula se zasněžuje

Od středeční noci pokryl první sníh ze sněžných děl sjezdovku Horal ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. V loňském roce začali sjezdovky zasněžovat o tři dny dříve.


Autor: Resort Valachy

„Noční teploty se dostaly na mínus 4 stupně a mohli jsme tak sněhová děla ihned spustit a pokračovat i ráno, se zasněžováním chceme pokračovat také o víkendu. Sezonu bychom rádi zahájili od 15.12., kdy očekáváme první lyžařské kurzy pro školáky z regionu, navíc se na lyžování těší i hosté vánočních a silvestrovských pobytů“, řekl šéf Ski areálu Razula Lukáš Hajko.

Sjezdovka Razula, která je také součástí Resortu Valachy v provozu nebude, mohou ji ale využít skialpinisté, stejně jako v minulé sezoně. Na rodinné sjezdovce Horal jsou soustředěny veškeré doprovodné služby včetně lyžařské školy nebo snowtubing, využívají ji především rodiny s dětmi nebo začátečníci. V rámci zimních pobytů Resort Valachy poskytne ubytovaným hostům slevu 20% na skipasy Skiregionu Valašsko, který zahrnuje lyžování v šesti předních skiareálech Beskyd a Valašska včetně Bílé nebo Kohútky.

V ceně pobytů bude opět i volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény. „Aktuálně probíhá prodej zimních pobytů, už se začínají plnit termíny hlavně v době brněnských a zlínských jarních prázdnin. Zájem se vždy zvyšuje s příchodem zimního počasí. Aktuálně máme ještě volná i místa na vánoční pobyty, termíny od 26.12. do Silvestra jsou prakticky vyprodané v hotelu Horal, k dispozici jsou ještě pokoje ve Spa hotelu Lanterna,“ doplnil Tomáš Blabla, generální ředitel Resortu Valachy.