Nejnovější zprávy: ​Tři mušketýři ve Zlíně: klasika v komediálním hávu Vsetínské nádraží ozdobí umělecká připomínka Josefa Sousedíka

Kategorie: Sport

​Jedenáctou Valachy tour ovládli Lužná a pošesté Šťastný, Chrascina vytvořil traťový rekord

Téměř 450 sportovců všeho věku přilákal v sobotu 21. října do Velkých Karlovic běžecký závod Běhej Valachy, závěrečná akce 11. ročníku oblíbené DATART Valachy tour. Závod vyhrál Marek Chrascina, který zároveň vytvořil nový traťový rekord. Ve stejný den byli vyhlášení i absolutní vítězové letošní tour, která obnášela čtyři závody v karlovickém Resortu Valachy a na dalších místech na Valašsku. Mezi muži pošesté za sebou nenašel přemožitele Petr Šťastný, zlato mezi ženami již potřetí získala Anna Lužná.

Děvčata z Otrokovic vyhrála krajské kolo soutěže Zlatý oříšek

Karolínka Doleschalová, Zuzanka Sedláčková, Eliška Srnová z klubu Gymnastického aerobiku BK Otrokovice jsou vítězkami krajského kola prestižní celonárodní soutěže Zlatý oříšek, která se zaměřuje na talentované děti. Otrokovická děvčata si svým vypilovaným vystoupením a milým přístupem získala také cenu diváků.