Nejnovější zprávy: Robert Goláň svými snímky promlouvá s lidmi na okraji Studenti mapují vizuální smog v ulicích Valašského Meziříčí

Aktuálně

Řidiče ve Vsetíně čekají koncem týdne problémy s parkováním

Hned několik velkokapacitních parkovišť v centru Vsetína bude během čtvrtku a pátku 24. a 25. března nedostupných. Silničáři tam budou obnovovat dopravní značení.


Autor: Město Vsetín

Technické služby města Vsetína upozorňují, že tento týden, konkrétně ve čtvrtek 24. a pátek 25. března, bude na několika velkokapacitních parkovištích v centru Vsetína postupně prováděna obnova vodorovného dopravního značení.

Práce se dotknou parkovišť u Stavebního bytového družstva, u městských lázní, u obchodního domu Jednota na Smetanově ulici, za budovou Okresní správy sociálního zabezpečení na Mostecké ulici a před objektem bývalého okresního úřadu na Horním městě.

Zmíněná parkoviště budou po provedení očisty a následné obnovy vodorovného dopravního značení uzavírána postupně a po dokončení prací opětovně otevřena v co možná nejkratší době.

Žádáme motoristy, aby v této souvislosti dbali přechodného dopravního značení a na uvedených plochách v uvedeném termínu neparkovali.