Nejnovější zprávy: ​EXPEDICE Z101 aneb tři roky v Africe ve stopách Hanzelky a Zikmunda ​Muzeum vystavuje lampu z Titanicu. Nabízí ji k prodeji

Sport

​Nominujte na ocenění Sportovec Zlínského kraje nejúspěšnější sportovce

Za sportovní výsledky dosažené v roce 2021 chce ocenit Zlínský kraj nejúspěšnější sportovce. Už poosmnácté se bude volit Sportovec Zlínského kraje.


Autor: repro

V rámci této akce budou oceněni vítězové následujících kategorií: nejúspěšnější sportovec jednotlivec (10 sportovců včetně absolutního vítěze), nejúspěšnější sportovec jednotlivec do 18 let, nejúspěšnější handicapovaný sportovec, nejúspěšnější sportovní kolektiv, nejúspěšnější trenér, cena fair play, cena občanů Zlínského kraje a cena hejtmana Zlínského kraje. Návrhy na ocenění mohou lidé posílat nejpozději do 28. února.

„V uplynulých dvou letech nebylo vzhledem k nepříznivému vývoji pandemie covid-19 možné slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců uskutečnit a letos na něj rozhodně chceme navázat. Propagace a společenská podpora sportu ostatně patří mezi priority Zlínského kraje. Proto jsem rád, že vyzdvihneme výkony našich sportovců, a tím taky namotivujeme děti, aby se sportu věnovaly a pracovaly na sobě,“ uvedl Jiří Jaroš, krajský radní pro mládež, sport a digitalizaci.

Výzva k předkládání nominací pro vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Zlínského kraje za sportovní výsledky dosažené v roce 2021 včetně nominačního formuláře je na webových stránkách Zlínského kraje: https://www.kr-zlinsky.cz/sportovec-zlinskeho-kraje-2021-aktuality-17563.html