Nejnovější zprávy: VODNICE Baťovka bude mít do dvou let novou porodnici. Stavba přijde na více jak 1,5 miliardy korun

Sport

Na Slovácko se chystají partyzáni z Bělehradu. Policisté jsou v pozoru

Vysoce rizikové utkání pro pořadatele a policii se odehraje ve čtvrtek 8. září 2022 na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti fotbalové mezi celky 1. FC Slovácko a FK Partizan Bělehrad.

Ilustrační foto
Autor: Policie ČR

Policisté budou situaci monitorovat. V případě narušení veřejného pořádku budou připraveni okamžitě zasáhnout. Bezpečnostního opatření se zúčastní několik pořádkových jednotek, policisté z pohotovostního a eskortního oddělení, z obvodních oddělení, dopravní policisté, policejní psovodi a policisté z řad policejní hipologie. Dále kriminalisté a policisté z antikonfliktního týmu, strážníci Městské policie z Uherského Hradiště a členové bezpečnostní agentury. V neposlední řadě bude k dispozici i Letecká služba Policie ČR.

Apelujeme na dodržování pravidel silničního provozu, důsledné respektování dopravního značení a pokynů policistů, strážníků a pořadatelů.

Tak jako před každým utkáním upozorňujeme návštěvníky, že bude důkladně kontrolován zákaz vstupu na stadion s jakoukoli pyrotechnikou a zakázanými předměty. Dále upozorňujeme, že zjevně podnapilé osoby nebudou vpuštěny na fotbalový stadion.