Nejnovější zprávy: Kradl v potravinách. I s košíkem se schoval pod postel Technické služby vyráží do ulic Zlína v elektromobilech

Sport

​Mimořádný úspěch zlínského klubu MV team UTB na mistrovství světa ve sportovním aerobiku

Klub sportovního aerobiku MV Team Univerzity Tomáše Bati pod vedením Mgr. Moniky Váňové se účastnil World Sports Aerobics & Fitness Championships 2022. Špičky ve sportovním aerobiku z celého světa se ve dnech 2. – 4. listopadu 2022 utkaly v ostravské aule Gong, kde se po tříleté covidové pauze konalo mistrovství světa.


Autor: UTB Zlín

MV team byl na šampionátu velice úspěšný a odvezl si celkem 9 medailí a 2 medaile „bramborové“.

V dospělé kategorii měl klub 3 zastoupení – juniorská mistryně Evropy z roku 2021 Vanda Šimková byla třetí nejlepší na světě, titul Mistra světa si bral Jáchym Hanák, který startoval v kategorii adult muži a senior duo s Annou Mackovou, se kterou obsadil bronzovou pozici. Dalšími reprezentanty bylo trio ve složení Alena Březinová, Karolína Knedlová a Veronika Nováková, které si z MS odvezly stříbrný kov, konkrétně v kategorii Youth 15 – 17 let. Veronika Nováková pak startovala i v kategorii ženy a přivezla si krásné 4. místo.

V juniorech brala zlato v kategorii duo dvojčata Lucie a Gabriela Veselá. V kategorii tria získaly stříbrnou medaili Emma Kaspřáková, Elena Smetanová a Adriana Vojtěšková. Všechny juniorské reprezentantky pak vybojovaly stříbrnou medaili v kategorii Performance aerobic s choreografií Sexy Pistols.

Úspěšná byla také kategorie Cadet. Dominik Falta si v mužské kategorii odváží zlato. Dominik startoval i v kategorii tria spolu s Anetou Rychlíkovou a Ivanou Vernerovou (z Juniorského Fitness Klubu Louny). Tohle trio si odváží 4. místo.