Nejnovější zprávy: Chemik za objektivem. ​Jan Salač proměnil hobby před pěti lety v profesi Sluneční lázně v Luhačovicích nabízí cvičení ve stylu vzduchoplavby

Policie & Hasiči

Meziříčská tragédie.Opilý muž udeřil do hlavy přítelkyni a nechal ji v chatce zemřít

Až šestnáct let ve vězení může strávit dvaatřicetiletý Meziříčan. V opilosti udeřil svou přítelkyni do hlavy. Odtáhl ji do zahradní chatky, kde na následky zranění zemřela.


Autor: Policie ČR

Tragická událost se odehrála v noci z pondělí na úterý na dvoře rodinného domu ve Valašském Meziříčí. Dvaatřicetiletý muž pod vlivem alkoholu tam po předchozí hádce fyzicky napadl svou o rok mladší podnapilou přítelkyni.

Několikrát ji razantně udeřil pěstí do hlavy a obličeje. Žena při útoku upadla na zem a uhodila se do hlavy. Agresor pak vážně zraněnou přítelkyni odtáhl do obytné zahradní chatky, kde ji ponechal. Ráno ji nalezl mrtvou. Násilnou smrt včera potvrdila soudní pitva.

Krajští kriminalisté dvaatřicetiletého muže obvinili ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu hrozí až šestnáct let vězení. Rozhoduje se také o vzetí obviněného do vazby.