Nejnovější zprávy: ​Zlínská univerzita podepsala nové smlouvy s těmi na Ukrajině Jaguar Trek přilákal do zlínské zoo davy návštěvníků. Dany už se hrdě ukazoval, Yuna je zatím stydlivá

Společnost

Klobucké íčko má narozeniny, přijďte slavit

Klobucké informační centrum zve všechny své příznivce na oslavu. V úterý 10. května si zaměstnanci íčka připomenou roční výročí od znovuotevření po covidové pauze. Návštěvníci mohou těšit na hru pro celé rodiny, fotokoutek, bylinkovou ochutnávku i tipy na výlety do okolí.


Autor: Město Valašské Klobouky

„Přesně před rokem se uvolnila protiepidemická opatření a naše nové zrekonstruované infocentrum se mohlo představit veřejnosti. Rádi bychom s vámi naše výročí oslavili dnem plným zážitků. Rodiny s dětmi se mohou vypravit na narozeninovou hru Tajemná zákoutí, za jejíž splnění dostanou malí detektivové dárek. Na každé oslavě se fotí, a tak také u nás nachystáme kloboukový fotokoutek. A nebude chybět ani něco na zub a něco na památku,“ nalákala Sandra Novotná Kollerová z infocentra.

Navíc právě začíná nová turistická sezóna, pro kterou vás íčko vybaví tipy na rodinné výlety, turistické výšlapy, kulturní vyžití a další příjemné zážitky. Načerpáte také inspiraci na originální dárky z Valašských Klobouk i na poctivé produkty vyrobené v našem regionu. Těšíme se na vaši návštěvu.