Nejnovější zprávy: Otrokovice zvou na společné sázení stromů. Připraveny jsou ovocnany i keře ​Herec Slováckého divadla Zdeněk Trčálek: Večer šohaj, ráno ogar!

Společnost

​Obchodní dům Zlín má „plno“, poslední volné místo obsadila lékárna

Nabídku obchodů a služeb v Obchodním domě Zlín rozšířila další novinka, nově se zde otevřela lékárna LEMON. Přesně čtyři roky poté, co se bývalý baťovský obchodní dům, později známý jako Prior, v listopadu 2018 opět otevřel veřejnosti po generální rekonstrukci, se tak v obchodní pasáži zaplnila poslední volná prodejní jednotka.


Autor: Obchodní dům Zlín

„V tuto chvíli máme všechny komerční prostory obsazené. Máme radost, že se podařilo spolupráci s Lemonem dohodnout. Zakládáme si na tom, že návštěvníkům nabízíme spojení gastronomických zážitků s moderním nakupováním, a právě lékárna byla nejčastěji zmiňovanou službou, kterou by u nás lidé uvítali pro komplexní nákup. Nyní ji máme,“ uvedla manažerka Obchodního domu Zlín Soňa Ondřejová.

Lékárna LEMON je umístěna ve druhém podlaží, přímo u vchodu z „horního“ parkoviště. Jde o jubilejní třicátou pobočku této sítě lékáren, druhou ve Zlíně. „Jsme hrdí na naši třicátou pobočku, čímž se už řadíme mezi nejvýznamnější řetězce v České republice. Také nás těší, že takto dynamicky rosteme a intenzivně pracujeme na dalším rozšiřování sítě Lékáren LEMON, ať jsme našimi službami a benefity blíže klientům v celé republice,“ uvedl David Smotlacha, marketingový a obchodní ředitel Lékárny LEMON. Zákazníci mohou ve zlínské pobočce nejen pohodlně vyzvednout léky na lékařský předpis, ale také výhodně nakoupit volně prodejné léky, doplňky stravy, dermokosmetiku, potravinové doplňky a potřeby pro děti nebo také pro zvířata. Lékárna LEMON má i pravidelné akční nabídky, zajímavé dárky, slevy a odměny za věrnost. Další benefit, který Lékárna LEMON svým klientům nabízí, je snížení doplatku až na 0 Kč.

Obchodní dům Zlín pochází z roku 1931, kdy jej nechal vybudovat Tomáš Baťa jako první veřejnou výškovou budovu ve městě, přímo u obuvnické továrny. Před čtyřmi lety prošel kompletní rekonstrukcí, která mu vrátila původní vzhled.

Obchodní dům má celkem deset podlaží, přičemž komerční pasáž je situována v prvních dvou patrech a její součástí jsou i čtyři venkovní zahrádky u gastro podniků, které jsou v provozu celoročně díky zastřešení či vyhřívání. Největšími prodejními jednotkami jsou zde supermarket Billa, Bistrotéka Valachy s „nejvánočnějším“ Barem 1931 a DM drogerie, v pasáži se nachází i papírnictví, knihkupectví, květinářství, zlatnictví nebo směnárna a také gastro podniky a další prodejny s potravinami.

Třetí až sedmé podlaží využívá jako svou centrálu zlínská společnost HP TRONIC a v nejvyšším desátém podlaží je situována Galerie Desítka s proskleným panoramatickým sálem, který se pronajímá na svatby, firemní akce, konference, oslavy, vánoční firemní večírky a další akce s cateringem Bistrotéky Valachy, příležitostně se zde konají také brunche nebo výstavy.

V přípravě je ještě výstavba hotelu a wellness centra v osmém a devátém podlaží. Jejich dokončení je aktuálně plánováno do roku 2024.