Nejnovější zprávy: VODNICE Baťovka bude mít do dvou let novou porodnici. Stavba přijde na více jak 1,5 miliardy korun

Společnost

​Novopečené maminky dostanou v porodnici v Kroměříži vánoční dárek

Ručně malovaná baňka čeká každou maminku, která v adventu přivede na svět potomka v porodnici Kroměřížské nemocnice. Tamní porodníci drží tuto tradici už řadu let.


Autor: Kroměřížská nemocnice

Milé překvapení bude čekat na každou novopečenou maminku, která porodí v následujícím měsíci v porodnici Kroměřížské nemocnice a.s. Tamní personál si pro každou z nich nachystal překvapení, které se již v souvislosti s adventním časem stalo tradicí.

Maminky získají na památku ručně malovanou baňku na stromeček, která jim bude připomínat výjimečný okamžik spojený s příchodem jejich miminka v tomto svátečním čase.

Letos personál vybíral baňky v bílé barvě se zlatými a černými ručně malovanými vánočními motivy, každý dáreček byl navíc osobně přímo na oddělení slavnostně zabalen. První baňky dostanou miminka, která přijdou v Kroměřížské nemocnici na svět v neděli 28. listopadu, tedy na první adventní neděli.

Vánoční baňky mají v kroměřížské porodnici dlouholetou tradici. Personál každým rokem maminkám naděluje v období adventu tento milý dárek, v minulosti dostávaly například baňku ve tvaru miminka nebo s otiskem dětské nožičky.