Nejnovější zprávy: Obchvat u Luhačovic má ochránit léčivé prameny. Budovat se začne v roce 2030 Ostrožská jezera lákají k rekreaci a koupání. Jsou ale zdrojem pitné vody

Společnost

Fanoušci malují zlínskou barumku. Výstava výtvarných děl je v sídle Krajského úřadu

Skalní fanoušci Barum Czech Rally Zlín poslali organizátorům 45 originálních děl.


Autor: Barum Rally

„Takový zájem jsme v prvním ročníku rozhodně nečekali,“ sdělil Jan Regner, zástupce ředitele Barum Czech Rally Zlín a dále pokračoval: „Dorazila k nám díla od fanoušků nejen ze Zlínska, ale také ze zbytku Moravy a několik přišlo i z Čech. Podpora o barumku je opravdu velká, včetně značného zájmu fanoušků, což nás nejen motivuje, ale také zavazuje k pokračování v příštím roce.“

Všechna díla budou společně putovat výstavou v rámci doprovodného programu k blížící se jubilejní 50. Barum Czech Rally Zlín. První jejich zastávkou bude 3. patro Krajského úřadu ve Zlíně, kde jsou vystavena od úterý 1. června 2021. V plánu je také přesun do prostor radnice Magistrátu města Zlín a určitě se dočkáte i vystavení v Obchodním a zábavním centru Zlaté Jablko ve Zlíně. Organizátoři slibují, že o všech přesunech budou fanoušci informováni prostřednictvím oficiálních profilů na sociálních sítích.

Na 1. červen 2021 bylo rovněž naplánováno spuštění hlasování o nejlíbivější dílo. To bude probíhat na oficiálním facebookovém profilu Barum Czech Rally Zlín (www.facebook.com/czechrally), kde bude zveřejněno kompletní album finalistů. V něm si každý může vybrat svého favorita a poslat mu like, srdíčko nebo jiného hodnotícího smajlíka. O konečném pořadí rozhodne počet těchto interakcí, které budou provedeny pouze v tomto albu. Odborná porota ve složení Miloslav Regner, Martin Pášma a Daniel Šenkeřík využila plně svých možností a rozhodla o přijetí všech zaslaných obrazů do hlavní soutěže.

Všechny obrazy budou navíc i pomáhat, neboť v závěru přijde avizovaná dražba, kdy její kompletní výtěžek poputuje na pomoc malým onkologickým pacientům. Zatím probíhají jednání, zda dražba proběhne fyzicky nebo elektronicky na některém z aukčních portálů.