Nejnovější zprávy: Zlín miluje letní kino. Promítat se bude hned na semi místech Masters of Rock ve Vizovicích slaví už 20 let

Sport

​Barum rally rozhýbe Zlín sportem

Barumka sportuje! Tak se jmenuje doprovodný program Barum Czech Rally Zlín zaměřený na sportovní aktivity pro děti, mládež i dospělé.


Autor: Barum Rally

Díky tomu se v pátek 27. a sobota 28. srpna 2021 v parku Komenského, parku Svobody, na náměstí Míru ve Zlíně a v OZC Zlaté Jablko představí místní sportovní kluby, které budou moci prezentovat své aktivity a oslovit potenciální nové členy a sportovce.

„Program Barumka sportuje! umožní lidem na jednom místě snadno poznat a aktivně vyzkoušet různé sporty a disciplíny, ke kterým doposud nenalezli cestu, nebo o kterých si dokonce mysleli, že pro ně mohou být příliš náročné a nedostupné. Věříme, že spousta zájemců během sportovního víkendu překoná své vnitřní hranice a najde si nového koníčka. Stejně jako doufáme, že děti poznají nové aktivity, kterým se začnou věnovat a které je budou v dalších letech bavit. Pro zapojené kluby to zároveň bude vítaná příležitost, jak oslovit a nabrat do svých řad nové členy a rozšířit tak své řady poté, co musely kvůli vládním opatřením své aktivity na dlouhou dobu přerušit," říká Jan Regner, zástupce ředitele Barum Czech Rally Zlín.

Pořadatelé barumky nabízejí zúčastněným sportovním klubům atraktivní možnost prezentace v průběhu prestižního automobilového závodu, který pravidelně navštěvují desítky tisíc lidí.

V rámci programu Barumka sportuje! jim v centru Zlína poskytnou technické zázemí, prostor pro prezentaci na podiu na náměstí Míru nebo možnost uspořádat autogramiádu s významnými atlety a sportovci.

Další informace budou zveřejněny na internetové stránce www.barumkasportuje.cz, kde se vše potřebné dozví jak veřejnost, tak sportovní kluby se zájmem o zapojení do programu Barumka sportuje!