Nejnovější zprávy: ​EXPEDICE Z101 aneb tři roky v Africe ve stopách Hanzelky a Zikmunda ​Muzeum vystavuje lampu z Titanicu. Nabízí ji k prodeji

Společnost

Zlaté jablko představuje svět hraček Playmobil. Jako první v republice

Centrum Zlaté jablko otevírá výstavu hraček Playmobil, která sem zavítá jako na první místo v České republice. Od 17. do 30. července se děti mohou těšit na světy pirátů, princezen a rytířů i na život ve městě.


Autor: zlaté jablko

Jedna z nejoblíbenějších značek hraček na světě ovládne na dva prázdninové týdny obchodní a zábavní centrum ve Zlíně. „Díky výstavě stavebnic Playmobil se děti mohou podívat hned do třech různých světů plných her a interaktivních prvků,“ upřesnil ředitel Zlatého jablka Jiří Kratochvíl.

Svět pirátů zde zastoupí velká pirátská loď, vězení, maják, pirátské sudy a samozřejmě postava piráta. Svět rytířů a princezen je pohádkovým světem s minikinem, pranýřem, rytířskou vitrínou i postavami princezny a rytíře. Třetí svět představí zajímavosti života ve městě a zavede děti třeba do prostředí školy nebo k hasičům. Jeho součástí bude také velká hrací zóna, interaktivní omalovánky, fotostěna nebo vědomostní kvíz.

Kromě toho se mohou návštěvníci těšit na doprovodnou soutěž o hračky Playmobil. Program bude probíhat v prodejní galerii obchodního centra od pondělí 17. do neděle 30. července.