Nejnovější zprávy: VODNICE Baťovka bude mít do dvou let novou porodnici. Stavba přijde na více jak 1,5 miliardy korun

Společnost

Vsetínské Punťašou se blíží. Letošní Fešák pes se proběhne po Dolíčku už za několik dní

Milovníci psů si společně ve Vsetíně užijí 17. ročník „Fešák pes“. Akce se uskuteční v neděli 16. července v Dolíčku ve Vsetíně-Rokytnici od 14.00 hodin.


Autor: DK Vsetín

Tato tradiční vsetínská voříškiáda je akcí, jejímž cílem je oslovit majitele psů, kteří mají své psy jako rodinné mazlíčky a nechodí s nimi na žádné cvičení pod vedením profesionálů.

„Pejsci jsou vychováváni takzvaně přirozenou cestou. Letos bude součástí akce ukázka myslivecké kynologie se psem pod vedením Melánie Bastlové a ukázka psí agility pod vedením Nikoly Turečkové. Následně si budou moci všichni přihlášení pejsci vyzkoušet základní povely a dráhu agility pod vedením zkušených lektorů. Velmi důležitou součástí akce bude prezentace krmiv pro psy značky DUNCHO manželi Danielem a Simonou Honzákovými, kteří budou také odpovídat na dotazy, jak pejsky správně krmit,“ uvádí Radek Kleibl a dodává, že maximální počet psů přihlášených do workshopu je 30.

Povinná je registrace na místě. Na webových stránkách pořádajících organizací budou uveřejněny propozice akce pro majitele pejsků, kteří budou chtít přihlásit své mazlíčky.

Majitelé budou moci přihlásit pouze zdravé, řádně očkované a odčervené pejsky na základě předložení očkovacího průkazu při veterinární přejímce.

Každý účastník se po skončení akce může těšit na balíček pro svého pejska, který pejskařům daruje firma DUNCHO. Za nepříznivého počasí se akce nekoná.