Nejnovější zprávy: ​Mezinárodní týden turistiky na Valašsku 2024 spustil registraci Děravá střecha radnice v Karolince zřejmě způsobila výpadek počítačů

Společnost

Vedení kroměřížské radnice zavádí pravidelné hodiny pro veřejnost

Vedení kroměřížské radnice zavádí pravidelné hodiny pro veřejnost. Starosta, místostarostové či uvolněný radní města budou občanům k dispozici vždy třetí středu v měsíci.


Autor: Ilustrační foto

Poprvé se s občany Kroměříže setkají zástupci radnice stane 18. ledna. Lidé s nimi budou moci probrat jakoukoliv problematiku, která se týká města.

„Dobrá komunikace s občany je prioritou vedení města, což máme uvedeno i v programovém prohlášení. Chceme s lidmi mluvit, pomoci jim vyřešit jejich problémy, které město ovlivnit může, a zajímají nás také podněty od občanů, které mohou vést ke zlepšení života v Kroměříži,“ uvedl starosta Tomáš Opatrný.

Občanům budou v uvedený den a čas k dispozici minimálně tři lidé z pětičlenného vedení města. Zájemce přijde na sekretariát, poté bude uveden k některému z členů vedení města. Občané mají také nadále možnost si schůzky se členy vedení Kroměříže podle svých aktuálních potřeb domlouvat individuálně.