Nejnovější zprávy: VODNICE Baťovka bude mít do dvou let novou porodnici. Stavba přijde na více jak 1,5 miliardy korun

Společnost

Na Velkém náměstí už funguje letní Relaxační zóna

​Relaxační zóna na kroměřížském Velkém náměstí se opět otevřela pro veřejnost. Místo pod slunečníky určené k odpočinku a relaxaci s osvěžením a programem bude v centru města fungovat až do 31. srpna.


Autor: Město Kroměříž

Mezi prvními hosty, kteří vyzkoušeli posezení i občerstvení, byl starosta Tomáš Opatrný. „Relaxační zóna je prostor pro posezení, k setkání s přáteli, k osvěžení i k aktivnímu strávení volných letních chvil. Věřím, že připravený program bude pro návštěvníky města i pro Kroměřížany vítaným zpestřením letních měsíců,“ uvedl Opatrný.

Program na více než dva měsíce připravil Dům kultury v Kroměříži a jeho součástí jsou hudební vystoupení, pohybové aktivity, herní i tvořivé workshopy. Oproti minulým létům se lidé mohou těšit i na některé novinky, jak je třeba tančírna pod širým nebem, předporodní kurzy nebo šlapací káry k zabavení malých návštěvníků.

Relaxační zóna má za cíl oživit centrum města během letní turistické sezony a návštěvníkům poskytnout příjemné posezení se zajímavým výhledem a jednoduchým občerstvením. K dispozici jsou jim denní bar s posezením pod slunečníky, lavičky i opalovací lehátka, prostor pro dětské hry s průlezkami a herními prvky a samozřejmostí je wi-fi připojení zdarma.