Nejnovější zprávy: Obchvat u Luhačovic má ochránit léčivé prameny. Budovat se začne v roce 2030 Ostrožská jezera lákají k rekreaci a koupání. Jsou ale zdrojem pitné vody

Kultura

​Koncert Valaši pro Ukrajinu vynesl přes 90 tisíc korun

Pořadatelé benefičního koncertu Valaši pro Ukrajinu předají na avizovaný cíl humanitární pomoci výslednou částku 91.500 korun. Suma je součtem výtěžku z akce a finančních příspěvků, které dárci zaslali na konto Člověka v tísni prostřednictvím QR kódu. Benefici svým vystoupením podpořila Valašská cimbálová muzika, zpěvačka Kamila Polonyová a také kapely Minami, Kosovci, JinéKafe revival a Headmaster.


Autor: Daniel Strnad

„Chtěla bych velmi poděkovat všem organizátorům ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov, kteří akci v tak krátké době úspěšně připravili a zrealizovali. Také si vážíme vstřícné účasti hudebníků a kapel, a především děkujeme návštěvníkům, kteří přijali pozvání a přišli myšlenku humanitární pomoci pro Ukrajinu podpořit,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

„Poděkování patří všem spolupracovníkům a přátelům, kteří při akci přiložili ruku k dílu, a také Kulturnímu a vzdělávacímu středisku Valašské Klobouky za zázemí a technickou pomoc. A největší dík směřuje návštěvníkům, kteří se zasloužili o tento úžasný benefiční výsledek. Rozdělíme jej mezi konta Charity ČR a organizace Člověk v tísni,“ uzavřel Karel Buček, organizátor akce ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov.

Fotogalerie