Nejnovější zprávy: ​EXPEDICE Z101 aneb tři roky v Africe ve stopách Hanzelky a Zikmunda ​Muzeum vystavuje lampu z Titanicu. Nabízí ji k prodeji

Společnost

Holešov oslaví první máj muzicírováním v ulicích

Také kvůli pandemii budou na prvního máje v Holešově vyhrávat v určených lokalitách města hudebníci. Radnice tak chce kulturu přinést obyvatelům svého města co nejblíž jejich domovů.


Autor: MIC Holešov

O pouliční produkci se postará Holešovská muzika. Své skladby zahrají především u Centra pro seniory, Domu pečovatelské služby a také pro obyvatele přilehlých sídlišť.

Kromě toho budou arkády zámku od 1. května hostit další výstavu. Tentokrát půjde o výstavu fotografií amatérských fotografů, kteří se zapojili do soutěže MKS a podívali se na krajinu a prostředí Holešova trochu jiným úhlem pohledu. Foto soutěž #bestofholesov trvá už od 1. února a ukončena bude 30. dubna. Pořadatelé budou při instalaci pracovat s více než stovkou fotografií, historickou foto technikou a netypickými aranžemi. Výstava bude zahájena ve 14 hodin.

Na nádvoří holešovského zámku pak bude v průběhu odpoledne znít hudba Holešovské muziky, kterou následně vystřídá kapela Texas. Bude možné se také za dodržování vládních nařízení naučit základy country tanců. Tento program se však uskuteční pouze v případně příznivého počasí. Budeme včas informovat.

Hudebním vystoupením bychom rádi zpříjemnili návštěvníkům prohlídku nové výstavy a pokusili se alespoň částečně vynahradit to, že se zatím nemůžeme na koncertě setkat všichni společně.