Nejnovější zprávy: Obchvat u Luhačovic má ochránit léčivé prameny. Budovat se začne v roce 2030 Ostrožská jezera lákají k rekreaci a koupání. Jsou ale zdrojem pitné vody

Policie & Hasiči

Viděli jste zloděje? Volejte 158

Zatím nevyčíslenou škodu přesahující 60 tisíc korun způsobili neznámí pachatelé, kteří se v průběhu noci na 15. května vloupali na dvou místech ve Zlíně do zaparkovaného nákladního vozidla a nákladní tříkolky, kterou zároveň poškodili.


Autor: Policie ČR

Z vozidla zaparkovaného na ulici Nivy ve Zlíně odcizil zloděj po rozbití okna zadních dveří čtyři bedny pracovního nářadí a sportovní tašku s oblečením. Škodu poškozením ani odcizením nářadí prozatím majitel nevyčíslil.

Ve Zlíně – Kostelci potom někdo poškodil vrypy, promáčklinami a oděrkami karoserii tříkolky. Dostal se také do vnitřních prostor, odkud odcizil věci minimální hodnoty. Poškozením dopravního prostředku ale vznikla majiteli škoda za minimálně padesát tisíc korun.

Oba případy vyšetřují zlínští policisté jako podezření z trestných činů krádež a poškození cizí věci.

Pokud jste si v průběhu noci na dnešek všimli čehokoli podezřelého, co by mohlo policistům pomoci při pátrání po pachateli nebo pachatelích těchto trestných činů, ať už na ulici Nivy II nebo na ulici Ječmenná ve Zlíně – Kostelci, ozvěte se, prosím, na linku tísňového volání policie – 158.