Nejnovější zprávy: Obchvat u Luhačovic má ochránit léčivé prameny. Budovat se začne v roce 2030 Ostrožská jezera lákají k rekreaci a koupání. Jsou ale zdrojem pitné vody

Policie & Hasiči

Dny hasičů Zlínského kraje klepou na dveře

Profesionální a dobrovolní hasiči zvou zájemce na přehlídku svých dovedností a techniky na Výstavišti v Kroměříži. Uskuteční se ve dnech 24. a 25. května.

Dny hasičů Zlínského kraje 24. a 25. května 2024Stovky kusů hasičské techniky. Od velkokapacitních cisteren, přes výškové plošiny i vyprošťovací speciály. A to jak moderní, tak historické kousky. Bude to přehlídka kompletní hasičské výzbroje na ploše celého výstaviště.

Nesmírně zajímavé budou ukázky zásahu proti ohni, dynamické zásahy hasičů lezců a záchrana osob z výšky. Simulace boje proti nebezpečným látkám, vyproštění z automobilu po nehodě nebo jednotka se specializací na řezání vodním proudem Cobra.

A těšit se můžete i na tipy v rámci prevence požární bezpečnosti a atraktivní exhibici v požárním sportu. K tomu dobrá hudba, jídlo apití.

Dny hasičů Zlínského kraje na Výstavišti v Kroměříži. Bohatý a poučný program pro celou rodinu v pátek 24. a v sobotu 25. května.

pátek 24. května od 9:00 do 18:00

sobota 25. května od 9:00 do 22:00

Více informací na Dny hasičů Zlínského kraje (vystavistekromeriz.cz)