Nejnovější zprávy: ​Na zmírnění následků sucha v lesích poskytl kraj od roku 2017 přes 26 milionů korun Památník obětí světových válek ve Vsetíně je větší od dalších 200 jmen

Sport

Berani již znají složení trenérské lavičky pro nadcházející sezonu extraligy

Po již dříve potvrzeném hlavním kouči Robertu Svobodovi své pokračování oznámily další dvě slavné postavy zlínského hokeje, asistent trenéra Martin Hamrlík a trenér gólmanů Richard Hrazdira. Trenérský štáb tak odstartuje pohromadě již pátý extraligový ročník.


Autor: PSG Berani Zlín

Bývalý skvělý obránce Martin Hamrlík začne na trenérské lavici již šestou sezonu. Kromě jedné sezony po boku Antonína Stavjani působí celou dobu právě vedle Roberta Svobody, se kterým se v sezoně 1990/91 jako mladík krátce potkal i na ledě.

"S dosavadním širším realizačním týmem jsem spokojen. To se týká všech jeho členů včetně vedoucího mužstva, kustodů a masérů. Spolupráce nejen v uplynulé sezoně fungovala skvěle a nevidím žádný důvod, aby nefungovala dále. Rozumíme si nejen po hokejové stránce," uvedl Robert Svoboda, hlavní trenér extraligového týmu PSG Berani Zlín.

Richard Hrazdira působí na postu trenéra a mentora zlínských brankářů nepřetržitě již od sezony 2011/12. S Rostislavem Vlachem a Jurajem Juríkem se tak podílel na zisku zatím posledního mistrovského titulu.