Nejnovější zprávy: Zlín miluje letní kino. Promítat se bude hned na semi místech Masters of Rock ve Vizovicích slaví už 20 let

Společnost

Výzva letošního léta: Vezměte Klobouky do světa!

Íčko ve Valašských Kloboukách vyzývá výletníky a dovolenkáře k zasílání snímků z prázdnin. Na konci léta proběhne losování o věcné ceny.


Autor: Město Valašské Klobouky

Výzva pracovníků tutistického a informačního centra ve Valašských Kloboukách zní: Turisté, výletníci, dovolenkáři… Ať jste Klobučané nebo přespolní, vezměte s sebou letos v létě Klobouky do světa! Mapu, sluneční brýle, svačinu a jinou cesto-vatelskou výbavu si zabalte do klobucké tašky, oblečte některé tričko nebo ponožky z kolekcí v našem designu, oči si před sluncem ochraňte stylovými brýlemi a klíče od auta si označte naší originální klíčenkou. V cílové destinaci pak udělejte fotku a pošlete nám ji na adresu infocentrum@mu-vk.cz. Vaše pozdravy rádi vyřídíme. A na konci léta ze zaslaných příspěvků vylosujeme tři, které odměníme věcnými dárky.

„Ve výzvě „Klobouky do světa“ vůbec nezáleží na tom, jestli fotku pořídíte při odpočinku u českého rybníka, na procházce po exotickém přímořském letovisku, během túry na horách nebo třeba při setkání přátel na chalupě v sousední vesnici. Každá bude vítaná, protože ponese autentické emoce vašich letních zážitků. Abychom si vaše snímky nenechávali jen pro sebe, budeme je sdílet na sociálních sítích, a tím vytvoříme štafetu klobuckých cestovatelských pozdravů,“ pozvala Sandra Novotná Kollerová z Klobuckého íčka. „Přejeme vám šťastné cesty i návraty a těšíme se, že s sebou vezmete do světa i něco klobuckého,“ dodala.

Pokud byste chtěli svou výbavu doplnit o stylové klobucké věci, zavítejte do infocentra, kde si určitě vyberete.