Nejnovější zprávy: ​Týden kultury přiveze do Velkých Karlovic známé herce, koncerty a Rodinný den Zlínem poběží na dva tisíce závodníků. Čekejte omezení dopravy

Aktuálně

Řidiči pozor na uzavírky parkovišť v centru Zlína

Kvůli změně systému parkování bude nejprve uzavřeno parkoviště u Velkého kina. Práce začnou už v pondělí 6. června.

Ilustrační foto
Autor: pixabay

V rámci projektu „Parkovací a navigační systém SMART“ bude v období od června do září postupně docházet k výměně buněk pro obsluhu parkoviště za závorový systém.

Z tohoto důvodu dojde k omezením a možným uzavírkám parkovišť a s tím souvisejících prostor na parkovištích Velké kino, Nad Tržnicí (pod OD Prior), Gahurova, Městské divadlo (pod kostelem) a Bartošova (pod městskou radnicí). Největší omezení, které mohou vyústit až do uzavírky daného parkoviště budou probíhat nejméně 14 dní.

Prvním uzavřeným bude parkoviště pod Velkým kinem. Zde začnou opravy příští týden, avšak přípravy budou probíhat již v pátek a sobotu 3. 6. - 4. 6. 2022. Po tyto dva dny bude provoz parkoviště plně funkční, ale bude zde probíhat demontáž buňky pro obsluhu parkoviště, řidiči tedy musí počítat s jistým omezením při vjezdu. K uzavírce parkoviště pak dojde ve dnech 6. 6. - 17. 6. 2022. Bude přístupné pouze pro zásobování jedním pruhem. Úplná uzavírka bude platná již od půlnoci daného dne, tj. 6. 6. 2022. Po započetí stavebních prací již nebude možné z parkoviště vyjet!