Nejnovější zprávy: Obchvat u Luhačovic má ochránit léčivé prameny. Budovat se začne v roce 2030 Ostrožská jezera lákají k rekreaci a koupání. Jsou ale zdrojem pitné vody

Kultura

​Karolinka připravuje své první oslavy dne dětí. Potrvají dva dny

Město Karolinka připravuje své první společné oslavy Dne dětí, které přinesou radost a zábavu pro nejmenší obyvatele města i celé jejich rodiny. Akce je dvoudenní.

Ilustrační foto
Autor: pixabay

7. června (pátek) od 9 hodin:

Na náměstí v Karolince představí svou techniku pracovníci Integrovaného záchranného systému (IZS). Návštěvníci se mohou těšit na ukázky vybavení a práce Policie ČR, Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, Hasičů města Karolinka a Horské služby ČR. „Akce je primárně určena dětem, ale může se s technikou přijít seznámit i široká veřejnost,“ uvedl místostarosta města Oldřich Škorňák.

8. června (sobota) od 14 do 17 hodin:

Dětský den na náměstí slibuje odpoledne plné zábavy a her. Program zahrnuje malování na obličej, kouzelnické vystoupení Stanislava Jílka, podivuhodné hry Jiřího Šebesty, moderovanou zábavu a hudbu. „Tato akce nám v programu dlouhodobě scházela, proto jsme se rozhodli ji zavést. Doufám, že se bude líbit a stane se tradicí,“ uvedl starosta města Libor Ptáček. „Původně plánovaný termín prvního června jsme posunuli o týden později, abychom nekolidovali s jinými dětskými akcemi v okolí a nedostali rodiče a děti do situace, kdy by si museli vybírat mezi různými akcemi.“

Město Karolinka srdečně zve všechny obyvatele a návštěvníky, aby se připojili k těmto oslavám a užili si dny plné zábavy, her a zajímavých zážitků.