Nejnovější zprávy: Chemik za objektivem. ​Jan Salač proměnil hobby před pěti lety v profesi Sluneční lázně v Luhačovicích nabízí cvičení ve stylu vzduchoplavby

Společnost

Dobrodčinný knihotr podpoří malého Samuela, trpícího obrnou

Podzimní KnihoTrh se uskuteční již tento pátek 29. září v hlavní galerii obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Prodejem knih z druhé ruky bude tentokrát získávat finanční prostředky pro čtyřletého Samuela z Míškovic, který trpí dětskou mozkovou obrnou.


Autor: Zláté jablko

Návštěvníci obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně budou mít opět možnost nakoupit si knihy a zároveň tím přispět na dobrou věc. KnihoTrh, který tradičně pořádají Knihomilové, dává znovu do oběhu již přečtené knihy a z jejich prodeje financuje nejrůznější charitativní projekty.

Výtěžek ze zářijového zlínského KnihoTrhu pomůže tentokrát malému Samuelovi a jeho rodičům, kterým přispěje na tolik potřebné rehabilitace a další léčebné výlohy. Své knihy na akci nabídnou Knihomilové.cz, nakladatelství Carcosa, Dobroděj a Vizovický Dotek. Jistě se mezi nimi najdou i takové, které se již v knihkupectvích nedají koupit, a o to více mohou potěšit své nové majitele.

Knihy, které udělají radost dvakrát - jak novým čtenářům, tak i příspěvkem potřebným, budou v prodeji v přízemí galerie obchodního centra v pátek 29. září od 9:00 do 18:00 hodin. Na charitu poputuje minimálně 20 Kč z každé prodané knihy.

Součástí akce bude i možnost získat informace o zápisu do Registru dárců kostní dřeně, kterou teď nutně potřebuje třeba sedmiletý Matěj ze Zlína.