Nejnovější zprávy: ​EXPEDICE Z101 aneb tři roky v Africe ve stopách Hanzelky a Zikmunda ​Muzeum vystavuje lampu z Titanicu. Nabízí ji k prodeji

Společnost

​Děti z Valašských Klobouk mohou svá vánoční přání odeslat přes Ježíškovu poštu

Informační centrum ve Valašských Kloboukách přijímá dopisy "pro Ježíška". Na dětské vzkazy tam čeká speciální schránka.


Autor: repro Město Valašské Klobouky

Za zářícími okny vyhřátých domovů se v těchto dnech večer co večer objevují nové dopisy pro Ježíška. Malí pisatelé do nich ukrývají svá tajná přání, ať už zachycená v malovaných obrázcích, nebo ztvárněná pečlivým rukopisem. Ve Valašských Kloboukách mají ale letos pro malé pisatele tip. Kdyby chtěli odeslání důležitého vánočního vzkazu urychlit, mohou svou zásilku odeslat přes Ježíškovu poštu, která bude od dnešního dne fungovat v klobuckém informačním centru.

„Dobře víme, že dopis pro Ježíška je hned po prázdninových pohlednicích posílaných babičkám a dědečkům tím nejdůležitějším dětským psaním za celý rok. Proto budeme tyto mimořádné zásilky ze speciální poštovní schránky s největší pečlivostí předávat Ježíškově poště, aby byly doručeny včas,“ ujistila Sandra Novotná Kollerová z klobuckého infocentra. „Rodinám s dětmi napovíme, že cestou k nám se mohou zastavit na nádvoří podnikatelského centra, kde na ně vedle historické studny čeká sympatická rodinka sněhuláků, která se velice ráda fotografuje,“ prozradila.