Nejnovější zprávy: Zlín miluje letní kino. Promítat se bude hned na semi místech Masters of Rock ve Vizovicích slaví už 20 let

Společnost

​Zoo Zlín nabídne ranní procházku u expozice kivi hnědých. Začíná se už v šest hodin

Návštěvníci zlínské zoo se mohou brzy ráno potkat se slůnětem nebo si užít program u expozice kivi hnědých. V neděli 18. července bude areál zahrady otevřen již od 6.00 hod.


Autor: Zoo Zlín

Pro návštěvu zlínské zoo v časných ranních hodinách bude sloužit hlavní vstup. Zoo doporučuje zakoupit cenově zvýhodněné on-line vstupenky, otevřena však bude i pokladna na hlavním vstupu v zooshopu.

„Brzká rána jsou v areálu zahrady skutečně nádherná, obzvláště teď v horských letních dnech. Určitě zavítejte k výběhu slonů a užijte si setkání s naším slůnětem. Od 7.00 do 8.00 hodin si nenechte ujít návštěvu expozice kivi a kea. Uvidíte kivi ve venkovní expozici, navíc v uvedeném čase zde bude k dispozici také náš průvodce se spoustou zajímavých informací,“ doporučila Romana Bujáčková, vedoucí oddělení marketingu. Zlínská zoo chová kivi hnědé jako první a jediná zoo v České republice.

Expozici otevřela v červenci 2017. „Do 8 hodin je velmi vysoká šance uvidět samečka Gerryho v expozici. Věříme, že se podaří zahlédnout i samičku Maiu,“ doplnila Romana Bujáčková.

Od brzkého rána bude také otevřena restaurace Farmy U Koaly, kterou návštěvníci objeví v blízkosti expozici kiviů. Zbývající výběhy, pavilony a restaurace budou otevřeny podle běžné otevírací doby, tzn. od 8.30 hod.

Pro návštěvu zoo není potřeba žádné potvrzení o případném očkování nebo absolvovaném testu na covid.