Nejnovější zprávy: Otrokovice plánují na čtvrtek další zásah proti komárům Starý dobrý western láká milovníky country hudby na Bystřičku

Policie & Hasiči

Zloděj obral firmu v Napajedlích o respirátory. Hrozí mu až osm let

Respirátory a rukavice za 1,8 milionu korun zmizely v sobotu ráno ze skladu jedné z firem v Napajedlích v oblasti rekreačního střediska Pahrbek.


Autor: pinterest

Vloupání objevil jeden ze zaměstnanců firmy, když v sobotu ráno dorazil do práce. „Uviděl otevřená vrata do areálu, která večer předtím zajistil visacím zámkem, a vypáčená vstupní vrata do skladiště. Právě odsud zmizely ochranné pomůcky, které byly uskladněny na paletách v krabicích," přiblížila mluvčí policie Monika Kozumplíková.

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po zatím neznámém zloději. „Případní svědci, kteří v noci na sobotu viděli v oblasti rekreačního střediska Pahrbek v Napajedlech jakýkoliv podezřelý pohyb, ať už lidí nebo vozidel, a mohli by svým poznatkem přispět k dopadení pachatele, ať se ozvou na tísňovou linku policie 158,“ vyzvala mluvčí policie.

Pokud se mužům zákona podaří pachatele dopadnout, hrozí mu až osm let vězení. Důvodem vysoké trestní sazby je vyhlášení nouzového stavu.