Nejnovější zprávy: Zlín miluje letní kino. Promítat se bude hned na semi místech Masters of Rock ve Vizovicích slaví už 20 let

Sport

Ve Vsetíně zahájí předsezónní údržbu trailů v Bike aréně

Nová sezona v Bike aréně Vsetín (BAV) se blíží. Před jejím zahájením je ovšem nutno provést údržbu trailů, kterou prozatím znemožňují nepříznivé klimatické podmínky.

Ilustrační foto
Autor: pixabay

„Na provedení údržby je vše připraveno. S firmou, která ji bude mít na starost, máme uzavřenu smlouvu a čekáme už skutečně jen na stabilní počasí bez srážek,“ uvedl místostarosta pro oblast cestovního ruchu Pavel Bartoň.

I když se to například přímo ve městě nezdá, traily BAV jsou po nedávných vydatných sněhových a dešťových srážkách silně podmáčené. „Pokud by na ně za tohoto stavu vjela technika, nadělala by více škody než užitku. Musíme tedy počkat, až traily trochu proschnou. Teprve poté bude možné údržbu provést a následně sezonu v BAV zahájit,“ řekl Bartoň s tím, že aktuální informace o průběhu údržby a termínu startu sezony BAV můžete sledovat na webech www.bikearenavsetin.cz a www.mestovsetin.cz.