Nejnovější zprávy: Kroměřížskou konzervatoř čeká mimořádný noční koncert Popelnice a kontejnery ve Vsetíně čeká dezinfekce

Kultura

Valašské Klobouky spouštějí fotosoutěž. Zaměřená je na život ve městě

Uzávěrka prvního ročníku fotosoutěže Klobouky v hledáčku bude v pátek 15. října. Fotky je možné zveřejňovat na Facebooku a Instagramu pod hashtagem #kloboukyvhledacku, případně také zasílat e-mailem na infocentrum@mu-vk.cz. Na autory nejlepších snímků čeká odměna.


Autor: Město Valašské Klobouky

„Zveme všechny, kdo rádi fotografují, aby nám prostřednictvím soutěže zaslali své nejlepší fotky s jakoukoli tématikou, která se týká našeho města. Může jít o zachycení události, akce, místa, lidí, věcí, přírody, okamžiků. Zkrátka o zdařilé fotky, které by neměly zůstat jen v archivu, ale bylo by skvělé je pustit do světa,“ popsala Eva Fialová, koordinátorka projektu Zdravé město.

Z přihlášených fotografií vznikne na facebooku klobouckého infocentra galerie. "V případě, že se sejde dostatek soutěžních záběrů, mohlo by dojít také k uspořádání výstavy pro veřejnost," slibuje mluvčí radnice Lenka Zvonková.

Podmínky soutěže

Jeden fotograf může do soutěže dodat až pět svých příspěvků. Veřejným sdílením na sociálních sítích s užitím hashtagu #kloboukyvhledacku či zasláním na výše uvedený e-mail autor projevuje svolení s využitím fotografií k prezentaci a propagaci města Valašské Klobouky.