Nejnovější zprávy: Kroměřížskou konzervatoř čeká mimořádný noční koncert Popelnice a kontejnery ve Vsetíně čeká dezinfekce

Aktuálně

Střelba na krajském úřadu ve Zlíně. Mrtvá žena a zraněný vrah

Devětadvacetiletý muž zastřelil ve čtvrtek dopoledne zaměstnankyni úřadu Zlínského kraje a následně se pokusil o sebevraždu. Střílel na svou bývalou přítelkyni.


Autor: Policie ČR

Zoufalý střelec je podle sdělení policie pro média pod kontrolou policie v nemocnici.

„Oznámení jsme přijali kolem půl desáté dopoledne. Žena byla zaměstnankyní úřadu, zemřela na místě. Muž utrpěl zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. V tuto chvíli nejsem schopna jeho zdravotní stav posoudit,“ řekla například Právu mluvčí policie Simona Kyšnerová s tím, že lidem již žádné nebezpečí nehrozí.

Informaci potvrdila také tisková mluvčí Krajského úřadu Soňa Ličková. "Ve čtvrtek 28. července v dopoledních hodinách došlo v Baťově mrakodrapu, sídle Zlínského kraje, k mimořádné události, při které za tragických okolností přišla o život zaměstnankyně Krajského úřadu Zlínského kraje. Věc vyšetřuje Policie ČR. Veřejnosti ani zaměstnancům nehrozí žádné nebezpečí. Baťův mrakodrap je veřejnosti otevřen s výjimkou 14. patra."