Nejnovější zprávy: Luhovaný Vincent bude letos „přes čáru“ Koupaliště ve Valašském Meziříčí letos otevře nový bazén

Aktuálně

Řidiči pozor. Ve Valašském Meziříčí startují velkoplošné opravy silnic

Od středy 18. května musí řidiči jedoucí po ulici Šafaříkova počítat se stavebními pracemi. Dodavatelská firma zde zahájí celoplošnou opravu vozovky v úseku mezi ulicemi Štěpánov a Karafiátova.

Ilustrační foto
Autor: pixabay

„Práce začnou frézováním povrchu, na které naváže pokládka nové asfaltové vrstvy. Provoz bude řízen kyvadlově. Cestující městskou hromadnou dopravou musí při pokládce nového asfaltu v týdnu od pondělí 23. do neděle 29. května počítat také s neobsloužením zastávek Šafaříkova ulice a Na Štěpánově II. Zároveň dojde k přetrasováním linky číslo 10, kdy nebudou neobslouženy zastávky Šafaříkova ulice a 40. pluku. Omezení budou vyvěšena přímo na autobusových zastávkách,“ upozornila Dagmar Hermannová z odboru komunálních služeb s tím, že hotovo má být do konce května.

Práce v ulici Šafaříkova jsou součástí balíčku velkoplošných oprav komunikací, který město realizuje na vybraných úsecích každoročně. „Postupně tak budou opraveny ještě ulice Josefa Hapky, Schlattauerova a místní komunikace v části Hrachovec. Tyto práce budou hotovy do konce října letošního roku,“ navázala Hermannová. Za opravu všech zmíněných komunikací zaplatí radnice bezmála 5,2 milionu Kč.