Nejnovější zprávy: Opilý mladík bez papírů řídil BMW, srazil motorku a ujel Ve Vsetíně začíná přestavba "křižovatky smrti"

Aktuálně

Pouť ve Velehradě je za dveřmi. Řidiči se musí připravit na dopravní omezení

Desítky policistů budou dohlížet od pondělí 4. července do úterka 5. července odpoledne na plynulost dopravy na Velehradě. Konají se tam tradiční Dny lidí dobré vůle a pouť. Akce s sebou nese dopravní omezení a úplné uzavírky.

Ilustrační foto
Autor: Policie ČR

Návštěvníci musí počítat s tím, že k Velehradu budou uzavřeny všechny příjezdové cesty. Výjimku tvoří pouze regulovaný příjezd od Starého Města. V ulici Velehradská bude pořadatelská služba za dohledu policie kontrolovat všechny, kteří budou chtít projet.

Řidičům s trvalým pobytem Velehrad, Modrá, Salaš a Jalubí je vjezd po předložení občanského průkazu povolen. Povolení k vjezdu mají řidiči s povolením vydaným pořadatelskou agenturou a příslušnými obecními úřady, stejně jako zájezdové autobusy. Ostatním doporučujeme využít parkování v ulici Tovární (obchvat Starého Města), odkud bude kyvadlová doprava převážet návštěvníky až do Velehradu, nebo na hřišti v obci Tupesy.

Upozornění:

Upozorňujeme řidiče, že se bude také důsledně dohlížet na nesprávné parkování!
Přímo ve Velehradě budou na bezpečnost účastníků, dodržování veřejného pořádku a bezpečnost a plynulost silničního provozu dohlížet nejen policisté z obvodních oddělení, ale i dopravní policisté a kriminalisté. V případě nastalých problémů s protiprávním charakterem budou veřejnosti k dispozici.

Návštěvníkům doporučujeme, aby během těchto dnů měli své osobní věci pod neustálou kontrolou!