Nejnovější zprávy: Otrokovice plánují na čtvrtek další zásah proti komárům Starý dobrý western láká milovníky country hudby na Bystřičku

Policie & Hasiči

​Policisté hledají svědky havárie cyklisty na elektrokole v Kroměříži

Prozatím z neznámých příčin havaroval ve čtvrtek brzy ráno v Kroměříži na křižovatce ulic Tovačovského a Spáčilova devětačtyřicetiletý muž na elektrokole. Policisté hledají řidičku bílé dodávky a další svědky.

Ilustrační foto
Autor: Policie ČR

Nehoda se stala ve čtvrtek 4. března v 03:58 hodin. Cyklista jel po ulici Tovačovského ve směru od centra města na Hulín. „V prostoru křižovatky havaroval a při pádu se zranil. Dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní. Přivolaní záchranáři zraněného muže následně převezli do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Protože není zcela jasné, jak k nehodě došlo, policisté hledají svědky. „V souvislosti s vyšetřováním hledáme neznámou řidičku, která křižovatkou v uvedené době projížděla v bílém dodávkovém vozidle a nehodu pravděpodobně viděla. Pro objektivní posouzení události bychom potřebovali její výpověď. Zároveň hledáme i další případné svědky této události,“ vyzvala policejní mluvčí.

Lidé, kteří havárii viděli, mohou zavolat na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo na telefonní číslo kroměřížských dopravních policistů 735 780 170.