Nejnovější zprávy: Do lázní se po dvou letech vrací Festival Janáček a Luhačovice Dobrovolníci uklidili Valašské Meziříčí. Nasbírali 1,5 tuny odpadu

Aktuálně

​Parkoviště Nad Tržnicí pod Obchodním domem Prior ve Zlíně je na 14 dní uzavřeno

Ve Zlíně mění systém parkování. Kvůli tomu musí řidiči během prázdnin počítat s omezením na parkovištích v centru města.

Ilustrační foto
Autor: pixabay

K omezením a možným uzavírkám parkovišť a s tím souvisejících prostor dojde na parkovištích Nad Tržnicí (pod OD Prior), Gahurova, Městské divadlo (pod kostelem) a Bartošova (pod městskou radnicí). Největší omezení, čímž je uzavírka daného parkoviště, budou probíhat nejméně 14 dní.

Druhým parkovištěm, u kterého dojde k uzavírce v rámci projektu „Parkovací a navigační systém SMART“ je parkoviště Nad Tržnicí pod OD Prior. Zde začnou opravy dne 20. 6. 2022. K uzavírce parkoviště pak dojde ve dnech 20. 6. - 1. 7. 2022. Bude přístupné pouze pro zásobování jedním pruhem. Úplná uzavírka bude platná již od půlnoci daného dne, tj. 20. 6. 2022. Po započetí stavebních prací již nebude možné z parkoviště vyjet!

Omezení bude přerušeno pouze v době konání oslav 700 let založení města Zlína, kdy na parkovišti Nad Tržnicí budou probíhat standardní práce podle harmonogramu projektu do 24. 6. 2022 do 14:00 hod. Od 24. 6. 16:00 hod do 27. 6. 06:00 hod zde nebudou prováděny žádné stavební a instalační práce, ale bude se zde chystat zázemí pro organizaci Živý Zlín. Stavební a instalační práce projektu SMART budou opět pokračovat dne 27. 6. 2022.

Zároveň upozorňujeme, že jednotlivé termíny se mohou změnit v závislosti na postup stavebních a montážních prací.

Děkujeme za pochopení a trpělivost s nastalými komplikacemi v rámci parkování v centru města. Prosíme, abyste si v případě potřeby předem rozmysleli parkování u výše zmíněných parkovišť obzvláště v době úplné uzávěry a předešli tak komplikacím v dopravě i přímo na místě.