Nejnovější zprávy: Opilý mladík bez papírů řídil BMW, srazil motorku a ujel Ve Vsetíně začíná přestavba "křižovatky smrti"

Policie & Hasiči

​Nissan skončil v potoce, jeho řidič v nemocnici

Zřejmě nepříznivé počasí a chvilka nepozornosti zapříčinily v úterý 16. března nehodu ve Vsetíně Jasenicích. V ulici Zbrojovácká tam spadl do místního potoka vůz značky Nissan. Informovala o tom na sociálních sítích mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Ulice Zbrojovácká ve Vsetíně byla kvůli tomu v úterý odpoledne zcela uzavřena. „Na místo nehody byli vysláni hasiči ze stanice Vsetín. Velitel zásahu na místě zjistil, že řidič narazil do stromu a sloupu veřejného osvětlení a poté přepadl přes zídku a skončil ve vodě,“ popsala mluvčí hasičů Javoříková.

Řidič podle ní cestoval sám. Při nehodě utrpěl zranění, která mu na místě ošetřila posádka zdravotnické záchranné služby. „Poté jej převezla do nemocnice,“ doplnila Javoříková.

Hasiči dali během zásahu kvůli nebezpečí úniku provozních kapalin do vody norné stěny. „Velitel zásahu si k vytažení vozidla povolal vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice. Pomocí něho poté vozidlo vytáhli z koryta potoku zpět na silnici. Zásah velmi komplikovalo nepříznivé počasí, které trápilo zasahující hasiče,“ dodala Lucie Javoříková.

Fotogalerie