Nejnovější zprávy: ​Nový most do Průmyslové zóny Příluky se otevře a změní dopravní režim v lokalitě a okolí ​Benefiční baňka pro porodnici: tisícovka modrých a růžových kočárků našla majitele

Aktuálně

Nekončící záchyty migrantů ve Zlínském kraji

Policisté vypátrali během středy a čtvrtku dalších padesát ilegální migrantů z Blízkého východu.


Autor: Policie ČR

Policejní hlídky mají v posledních týdnech nejčastější záchyty cizinců, kteří ilegálně překročili naši hranici především na Uherskohradišťsku.

Ve středu dopoledne byla ve spolupráci několika policejních hlídek v okolí obce Březová zajištěna skupiny 17 cizinců bez platných dokladů.
Nedaleko totožné obce byla ve středu večer zajištěna další patnáctičlenná skupina, ve které bylo i deset dětí. Nejmladšímu dítěti přitom ještě nebyly ani dva roky.
Ve čtvrtek po páté hodině ranní byli v obci Bzová nalezeni další tři migranti bez dokladů. A hodinu po poledni byla v prostoru vlakového nádraží v Uherském Brodě zajištěna další skupina patnácti migrantů z Blízkého východu.

Uprchlíky policisté následně transportovali na pracoviště cizinecké policie k provedení dalších nezbytných úkonů. Mnozí z migrantů pak byli v rámci výpomoci přerozděleni na pracoviště cizinecké policie v jiných krajích.